Petra Nachtmanová - autorské stránky

Zaťukej mi na srdce (2016)

Anotace:

Věra Kyselková se snaží o nalezení ženicha pro svou dceru a otce pro vnučku. Nejde o snadný čin, protože žádný vytipovaný muž nepostoupí ani do chodby za hlavními domovními dveřmi.

 

Dcera Ida si naštěstí poradí dřív, než se její matka stačí rozkoukat. Klidně se zamiluje a není sama, kdo se v jejich rodině rozhodne upláchnout na křídlech nové lásky.

 

Do celého láskového kolotoče se pletou šílené pokyny od ředitele banky Jožina. Věra společně s kamarádkou Inkou pracují v bance nespočetně let. A na začátku 21. století je nutí k velkým změnám podle nároků moderní doby. Musí si poradit s novými technologiemi, nudným školením i se změnou sídla jejich pobočky. Odporují, mračí se, ale nakonec plní každý příkaz z vyšších míst - při nezvládnutí totiž riskují odchod rovnou mezi nezaměstnané vysloužilce...

 

Společenský román s humornými situacemi.

 

 

Kniha vyjde v říjnu 2016

Ukázka z knihy Zaťukej mi na srdce


Vdaná potvora (2016)

Anotace:

Věštkyně ze sousedství předpověděla Milušce setkání se třemi osudovými muži. A od toho okamžiku skutečně potkává nejrůznější muže, kteří vypadají jako potencionální partneři. Problém je však v tom, že Miluška je vidí všude… Kdo se stane tím pravým? Učitel angličtiny, ženatý soused, náhodný známý z parku nebo snad muž, jehož poznala v době, kdy se ztratila cestou na volbu kočičí Miss?

 

Vyšlo v nakladatelství MOBA v červenci 2016

Počet stran: 264

Vazba: Pevná

Ukázka z knihy Vdaná potvora


Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou (2016)

Humorný román je o hledání životních lásek, o přírodních nástrahách a mužských (ne)dokonalostech.

 

Anotace:

Simona nedávno opustila přítele, protože dál nehodlala trávit čas v nebezpečně vyzdobené ložnici. Jelena se už několik let věnuje raději své úspěšné cukrárně a vyrábění dortů než zkoumání opačného pohlaví. Poslední zkušenost ji totiž málem stála život, když se miláčkovi snažila splnit náročné tužby.

 

Zanedlouho se Simona znovu zamiluje. Její láska vyprovokuje Jelenu k činům – také se chce zamilovat. A ne jen tak do někoho! Hodlá však svého budoucího muže pořádně prozkoumat dřív, než jí přichystá nějaké nemilé odhalení.

 

Kvůli tomu je ochotna prolézat hluboké lesy, křoviska, šlapat desítky kilometrů po svých, přespávat pod převisy a vybírat ideála mezi nefalšovanými vyznavači ohňů. A Simona nesmí u ničeho chybět!

 

Výhradní distribuci zajišťuje: Pavel DOBROVSKÝ - BETA s.r.o.

Vyšlo v nakladatelství Taťána Kubátová - Pohodky

ISBN: 978-80-87805-18-3

Počet stran: 176

Vázaná vazba

Cena: 198 Kč

 

Objednat lze zde:

http://www.knihycz.cz/svudkyne-s-modrym-nebem-nad-hlavou--P51148

https://www.bux.cz/knihy/210067-svudkyne-s-modrym-nebem-nad-hlavou.html

Ukázka z románu Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou


Hodinová manželka Eva e-kniha (2015)

Humorný společenský román o podnikavé ženě, líném bratrovi a záhadném nápadníkovi.

 

Anotace:

Eva se úspěšně rozvedla, koupila domek na vesnici a založila vlastní firmu. Poklidný průběh dosavadních životních změn naruší bratr Oldřich. Nastěhuje se k ní se psem a želvou. Žena ho vyhodila a Evě je brzy jasné, proč. Musí se stále unaveného bratra zbavit, jinak ji přivede do hrobu! A v hrobě se skutečně ocitne dřív, než se naděje... V té době však Evin život nekončí, teprve se pořádně roztáčí!

 

Můžete koupit:

http://www.palmknihy.cz/hodinova-manzelka-eva.html

https://www.alza.cz/media/hodinova-manzelka-eva-d3936564.htm

https://www.alza.sk/media/hodinova-manzelka-eva-d3936564.htm

Hodinová manželka Eva (2015)

Humorný společenský román o podnikavé ženě, líném bratrovi a záhadném nápadníkovi.

 

Eva se úspěšně rozvedla, koupila domek na vesnici a založila vlastní firmu. Poklidný průběh dosavadních životních změn naruší bratr Oldřich. Nastěhuje se k ní se psem a želvou. Žena ho vyhodila a Evě je brzy jasné, proč. Musí se stále unaveného bratra zbavit, jinak ji přivede do hrobu! A v hrobě se skutečně ocitne dřív, než se naděje... V té době však Evin život nekončí, teprve se pořádně roztáčí!

 

Výhradní distribuci zajišťuje: Pavel DOBROVSKÝ - BETA s.r.o.

Vyšlo v nakladatelství Taťána Kubátová - Pohodky

ISBN: 978-80-87805-14-5

Počet stran: 176

Vázaná vazba

Cena: 198 Kč

Ukázka z humorného románu Hodinová manželka Eva


Azurové nevěry e-kniha (2014)

Azurové nevěry e-kniha

E-kniha Azurové nevěry vyšla 11. 12. 2014

 

Ema a Diana jsou dlouholeté kamarádky. Obě už překročily třicítku, pracují u stejného zaměstnavatele a jejich manželé jsou jim nevěrní. Zatímco Ema se o nevěře svého muže brzy dozví, Diana stále nic netuší...

 

E-kniha se dá pořídit například zde:

Palmknihy za 169 Kč

Knihy ABZ.cz za 158 Kč

Kosmas.cz za 169 Kč

Ukázka e-knihy Azurové nevěry


Azurové nevěry (2014)

Ema a Diana jsou nejen spolupracovnice, ale především nejlepší kamarádky, které u kávy pravidelně probírají nákupy, děti, manžely, zkrátka vše. Když se však jednou Ema Dianě svěří se svým podezřením, že ji její manžel Martin podvádí, je to pro Dianu, která žije v harmonickém manželství, šok.

 

Manžela své nejlepší kamarádky si v roli nevěrníka při nejlepší vůli opravdu neumí představit, natož pak svého Honzu! Netuší, že je sama podváděna, a to nejen svým manželem.

 

Vše se ještě více zkomplikuje, když potká Petra, svou dávnou lásku...

 

Recenze na knihu Azurové nevěry je k přečtení zde: Azurové nevěry

 

Vydává nakladatelství MOBA, kde si můžete i knihu objednat.

Ukázka knihy Azurové nevěry


První noc bez lásky (2011)

Kniha První noc bez lásky se vztahuje k tématu práva první noci a vyšla ve vydavatelství Akcent koncem července 2011. Knihu První noc bez lásky si můžete objednat přímo ve vydavatelství Akcent, ve vašem knihkupectví nebo v internetových obchodech s knihami.

 

Právo první noci čeká na Červeném dvoře každou nevěstu. Hodlá ho uplatňovat nový pán, který nastoupil po smrti bývalých majitelů. Hořkou rozlučku s panenstvím nesou dívky rozdílně. Některá se s osudem smíří, jiná volí tragický konec. Příběh je inspirován pověstí „Nevěstina louka“ z Českokamenicka.

Ukázka


Vražda v krajině přízraků (2010)

Kniha krimi příběhů VRAŽDA V KRAJINĚ PŘÍZRAKŮ vyšla na podzim roku 2010 ve vydavatelství NAVA, kde si knihu můžete i objednat. Pro objednávku lze zvolit i mnoho internetových obchodů s knihami.

Kniha Vražda v krajině přízraků obsahuje povídky:

 

Vražda v krajině přízraků

Nenechám ho zavřít…

Kabelkochodec

Kráska z baru

Dracula v županu

Rukojmí

Mlýn u tří mrtvol

Léčka černovlasé prostitutky

Zamotané tváře

Ukázky


Tanec letních paprsků (2010)

Dívčí román. Elišce je patnáct a poslední prázdniny před střední školou si přeje strávit úplně neobyčejně. A zdá se, že se dočká pravého dobrodružství – v okolí řádí pytláci a s kamarádkou Dorou se u rybníka seznamují s kluky na dovolené. Dora s jedním z nich začíná chodit. Elišce se ani jeden nelíbí. Robert odmítání nechápe a pokusí se ji získat násilím. Ona se ale v lese vyzná daleko líp a podaří se ji utéct. V tu samou chvíli se v roztrhaném tričku seznamuje s Ondrou…

Ukázka


Tanec v květinovém děšti (2009)

Román pro dívky. Dora Ledecká se v létě seznamuje s Tomášem. Má ho ráda a je jí víc než sympatický, až na jednu bolestivou záležitost. Od počátečního rozhodnutí, se s ním rozejít, upouští a vztah vyústí v brzkou svatbu. Po čase jí manželství nepřipadá tak krásné, jak si představovala. Tomáš tráví většinu času v práci a ona se nudí. Napadá ji jen jediné – s vdavkami v osmnácti se unáhlila.

Ukázka


Zazděná zaživa (2009)

Kateřina ze Šelmberka a Kosti si vzala Mikuláše mladšího Trčku z Lípy proti své vůli. O mnoho let starší muž nemohl dát krásné a mladé dívce to, po čem prahla. Nová opočenská paní posmutněla, prožívala všední dny a doufala, že ještě najde o trochu víc svobody a lásky. Jednoho dne se vydala do parku u hradu, kde ji nehoda u vody přivedla do cesty mladého muže. Zamilovali se oba dva. Muž však její nevěru odhalil a krutě potrestal nejen Kateřinu, ale i ostatní, kteří se podíleli na neslýchaném tajemství. Napínavý příběh z dob krále Vladislava Jagellonského. MIlostný román je inspirovaný skutečnou událostí a několika pověstmi, které o opočenské zazděné paní kolují.

Ukázka


Smrt s příchutí nebe (2009)

Kniha krimi povídek.

Najdete zde tyto povídky:


Líbání ve větru (2008)

Když ji líbal ve větru, slzy štěstí jí tvář oblékaly….ale ještě před tím se s ní rozešel fotbalista Luboš, kterého měla ráda. Nová láska na sebe nenechá dlouho čekat a v aquaparku se seznamuje s Mirkem. Mají mnoho společného – oba baví sport, zdravá strava a cestování. Vydává se s ním na čas do Španělska, kde si chtějí vydělat peníze na exotické cesty. Osud ale brzy přetrhne krásné plány. Dvacetiletá Romy se musí vrátit zpět do Čech, kde nemyslí na nic jiného než na tragicku událost. Nakonec ji zachráňuje její sportovní vášeň. Dělá si kurz cvičitelky aerobicu a posléze se rozhoduje, zda zůstat v náručí dalšího muže, který ji vstoupil do života…

Ukázka


Utajené polibky (2008)

Milostný příběh zasazený do historického období. Odehrává se v letech 1598-1602. Markéta Hlavicová z Hradiště si má vzít Filipa Kostelského ze Zadovic. Filip se podobá pávům, které ze srdce nenávidí, protože kdysi jednoho vlastními silami zabila a čeká na odplatu. Domnívá se, že ji paví hněv pronásleduje a dokud se s ní nevypořádají, nebude mít klid.

Navíc ji sužuje spoustu nepříjemností a záhad.

Společnice Anna potratí a umírá cestou od hraběnky Konstancie a Markétě se navrací hrůzné paví sny.

Naštěstí se poblíž pohybuje neodolatelný Zbyšek Fáber. Ten ovšem též něco tají…

Ukázka


Prstýnkové mámení (2007)

Sedmnáctiletá Lucie Potkanová má před sebou letní prázdniny a s kamarádkami plánuje stanování u Máchova jezera. Představuje si, že se tam seznámí s nějakým bezva klukem a tím z mysli úplně vymaže poslední rozchod. Co netuší, že se ještě před odjezdem na holčičí seznamovák, zamiluje u babičky do Petra. Nerada se s ním loučí, ale slib holkám hodlá dodržet. Léto u vody jí ale přinese další zamilované překvapení a rázem miluje dva kluky najednou. A koho si vybrat, když si Ruda i Petr získali její srdce stejným dílem? Rozhodne se trošku zariskovat a na nějaký čas si nechává oba.

Ukázka


Bezcitné útoky ňader (2007)

Dívčí román s námětem sexuálního obtěžování. Hlavní hrdinka, patnáctiletá Sára Dočekalová, právě končí základní školu a čeká ji poslední výlet se spolužáky, letní prázdniny a po nich pedagogická škola. Je úplně normální holka, která se ráda vyzývavě obléká, protože by ráda narazila na svou první lásku. Na výběr má mnoho klučičích jmen, ale zaujme ji až průvodce na hradu Bezděz. Určitě by svou novu známost více poznávala a setkávala se s ní, jak jen matka dovolí, jenže….Jenže život ji do takřka bezproblémového života nasadil noční múru v podobě souseda, učitele v invalidním důchodu Jaroslava Klusáka. Ten se jí ani trochu nelíbí, připadá jí, že je jím sledována a ačkoliv se snaží tyto myšlenky zaplašit, nemýlí se. Jednoho dne dojde k nejhoršímu a jí se otočí dosavadní svět…

Ukázka


Podvedená láska (2007)

V květnu Renata dokončila střední školu a má jasnou představu o společné budoucnosti s třiadvacetiletým Pavlem. Svůj sen si doplňují vysněnou zahraniční dovolenou ve Španělsku. Tady se ale vztahu moc nedaří, Renatu trápí dvě nezadané dívky – Elena se Šárkou. Hlavně Elena neustále obletuje Pavla. Ten ji ovšem ujišťuje, že zbytečně žárlí a hysterčí. Dobře, i přesto je ráda, že dovolená skončila…

Ukázka


Okno plné strachu (2006)

Šikana je problémem více jak čtyřiceti procent žáků základních škol. Setkává se s ní i dvanáctiletá Hanka Veličková. Není ani trochu jiná než ostatní a přece ji holky označily za „jiný“ druh. Ze začátku se nevzdává a snaží se bojovat, ale trvá to již dlouho. Tlak násilí a nevybíravých slov ji dožene k myšlenkám na nejhorší, na smrt. Naštěstí má kolem sebe i všímavé lidi a svěří se, pomůže jí to však?

Ukázka


Lechtání rybiček (2006)

Věra studuje Gymnázium a dva roky chodí s Davidem, který studuje na vysoké škole. Nemají žádné větší problémy, ale přesto se jednoho dne něco změní. Věra se připojila na chat a tam se seznámila s Otou. Pociťuje, že je to něco jiného, jejich komunikace má náboj, jiskří a zatouží se s ním setkat. Po prvním setkání s Otou se rozchází s Davidem, to že udělala chybu poznává dřív než by mohla tušit…

Ukázka


Magazín Sova - zajímavé čtení pro každého

Anketa

Jakou knihu si raději kupujete?

vázanou - pevná vazba
Počet hlasů: 8 (50%)
paperback - lepená vazba
Počet hlasů: 0 (0%)
lepenou vazbu se záložkami
Počet hlasů: 2 (13%)
je mi to jedno
Počet hlasů: 6 (38%)
nekupuji knihy
Počet hlasů: 0 (0%)
Celkem hlasů: 16

Galerie


 

Nebeské čarování

 

Srdcový strom

Novinky

Nový autorský e-shop
Nové nakladatelství Petunky
Nové články na CountryPic.com

Vydané knihy

Kniha Dieta krajkového prádla vyjde v roce 2018

Najdete mě i na FB

Napište si o recenzní výtisky!

Západ sluníčka

Čtení na pokračování online

E-knihy Petra Nachtmanová

Moje fotogalerie a články o cestování najdete na CountryPic.com

 
Pro nakupování povolte cookies a javascript

JOUDAweb - autorka © Taťána Kubátová, e-mail:obchod@tkweb.cz, web: www.jouda.tkweb.cz            Aktualizováno: 8. 1. 2018